Producenci
Switch Cisco SG250-26-K9-EU (24x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | System PoE Działanie Prędkość Link |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 18,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 202 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,72 kg |
| Ochrona | |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS 802.1x RADIUS SSH SSL/TLS |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 64,49 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Agregator połączenia | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN Port-based VLAN |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ab IEEE 802.3 IEEE 802.3x IEEE 802.1x IEEE 802.3z IEEE 802.3az IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.1D IEEE 802.1s |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 343592 h |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Protokoły | |
| Protokół przełączenia | STP, RSTP, MSTP, LACP, IGMP 1/2/3 |
| Protokoły zarządzające | HTTP/HTTPS, SNMP v1/2c/3, MIB, RMON, IPv4/IPv6, SNTP |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 26 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Prędkość przekazywania | 38,69 Mpps |
| Liczba kolejek | 4 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 4000 |
| Obsługa Multicast | Tak |