Producenci
Switch Cisco SG350-10P-K9-EU (8x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 13 W |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 279,4 mm |
| Waga produktu | 1,19 kg |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSL/TLS SNMP SSH |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie na podstawie portów Guest VLAN |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 512 |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3af IEEE 802.3ad IEEE 802.1p IEEE 802.1s IEEE 802.1D IEEE 802.1x IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3z IEEE 802.1Q |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN Private VLAN Port-based VLAN |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 205647 godz. |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wielkość tabeli adresów | 16384 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Przepustowość | 14,88 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Ilość interfejsów IP | 128 |
| Liczba tras statycznych | 512 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 62 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Funkcje Multicast | |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 1000 |
| Obsługa Multicast | Tak |