Producenci
Switch Cisco SG350-10SFP-K9-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 11,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,08 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 279,4 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS HTTPS MD5 SSL/TLS SSH |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP relay DHCP client DHCP snooping |
| Algorytmy planowania kolejki | WRR+SP |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x RADIUS |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie na podstawie portów Guest VLAN Uwierzytelnianie przez Internet |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 512 |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Ochrona root | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 40,6 BTU/godz |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.1p IEEE 802.3 IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.1s IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ad IEEE 802.1D |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Multicast VLAN Private VLAN Tagged VLAN Port-based VLAN Voice VLAN MAC address-based VLAN |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 Cat5 Cat6 |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 851827 godz. |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Telnet | Tak |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Protokoły | |
| Wewnętrzny automatyczny protokół adresowania tuneli (ISATAP) | Tak |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1,2,3 |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | Dual stack IPv4/IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP | 8 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 16384 wejścia |
| Liczba kolejek | 8 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Ilość interfejsów IP | 128 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość | 14,88 Mpps |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Liczba tras statycznych | 1024 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |