Producenci
Switch Cisco SG350X-48MP-K9-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 893,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 6,69 kg |
| Ochrona | |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS SSH SSL/TLS 802.1x RADIUS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 3038,2 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Sieć | |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Stacked VLAN Private VLAN Port-based VLAN Tagged VLAN |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat5 Cat6 Cat6a |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad IEEE 802.3az IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1s IEEE 802.3z IEEE 802.1Q IEEE 802.3at IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3ab IEEE 802.3an |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 100BASE-TX 1000BASE-T |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 171530 h |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Seryjny Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP1, RMON1, RMON2, RMON3, RMON9, Telnet, SNMPv3, SNMPv2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba kolejek | 8 |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Prędkość przekazywania | 130,94 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Liczba tras statycznych | 8000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 740 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 48 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 60 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |