Producenci
Switch Cisco SG550X-24-K9-EU (24x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Pobór mocy | 33,5 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,27 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS SSL/TLS 802.1x RADIUS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie na podstawie portów Guest VLAN Uwierzytelnianie przez Internet |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 114,31 BTU/godz |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.1Q IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.1s IEEE 802.3z IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad IEEE 802.3ab IEEE 802.3an |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Stacked VLAN Tagged VLAN Protocol-based VLAN Port-based VLAN Private VLAN |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Tryb usypiania | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 375790 godz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Seryjny Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość | 95,23 Mpps |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |