Producenci
Switch Cisco SG550X-48-K9-EU (48x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Zasilacz nadmiarowy | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Maksymalne zużycie mocy | 52 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Waga produktu | 3,73 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS 802.1x RADIUS SSH SSL/TLS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 177,43 BTU/godz |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1x IEEE 802.3az IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.1s IEEE 802.3 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN Stacked VLAN Private VLAN Port-based VLAN |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat5 Cat6a |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 248097 godz |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość | 130,94 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Liczba tras statycznych | 7000 |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |