Producenci
Switch Cisco SX350X-24F-K9-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt stackowalny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.3at IEEE 802.3z IEEE 802.3ae IEEE 802.3 IEEE 802.3bz IEEE 802.3ad IEEE 802.3ab |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |