Producenci
Switch Cisco SX550X-12F-K9-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Sieć | |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, RMON1, RMON2, RMON3, RMON9, Telnet, SNMPv3, SNMPv2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | RIPv2, VRRP, PBR, static IPv4/IPv6 routing |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 10 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 240 Gbit/s |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |