Producenci
Switch D-Link DES-1005P/E (5x 10/100Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | PoE Link |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 104 °F |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Pełny dupleks | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1p |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T |
| Obsługa 10G | Nie |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 324616 godz. |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,2 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 1 |
| Obsługa PoE | Tak |