Producenci
Switch D-Link DES-1024D/E (24x 10/100Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość kartonu do wysyłki | 42 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 180 szt. |
| Wysokość palety (powietrze) | 137,9 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 390,3 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 31,1 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 9,5 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 24 szt. |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 5 szt. |
| Szerokość kartonu dostawczego | 39,2 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 36 szt. |
| Ilość na palecie (powietrze) | 120 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 10,4 kg |
| Wysokość palety (morze) | 2 m |
| Waga brutto palety (powietrze) | 265,9 kg |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 376 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Realna szybkość przesyłania danych | 100 Mbit/s |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 280 x 180 x 44 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,1 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |