Producenci
Switch D-Link DGS-1024D/E (24x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szerokość kartonu dostawczego | 28,4 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 185,9 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 160 szt. |
| Wysokość palety (morze) | 185,9 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 8,53 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 435,8 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 32 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 43,1 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 13 kg |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 54,3 cm |
| Ilość na palecie (powietrze) | 160 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 435,8 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 32 szt. |
| Moc | |
| Pobór mocy | 26,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Pełny dupleks | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 391 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,43 kg |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 280 x 180 x 44 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 48 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 0,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące