Producenci
Switch D-Link DGS-1210-16 (16x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wysokość palety (powietrze) | 129,3 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 45 szt. |
| Produkty na palecie (morze) | 225 szt. |
| Waga netto kartonu dostawczego | 15 kg |
| Ilość na palecie (powietrze) | 135 szt. |
| Wysokość palety (morze) | 2,06 m |
| Waga brutto kartonu dostawczego | 15,8 kg |
| Waga brutto palety (morze) | 730,4 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 445,7 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 27 szt. |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 38,6 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 34,6 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 38,2 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 5 szt. |
| Konstrukcja | |
| Produkt stackowalny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 17,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,87 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Emisja ciepła | 59,23 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3x |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 100BASE-TX 10BASE-T |
| Liczba VLANs | 256 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 799491 h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Głębokość opakowania | 331 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 357 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów SFP Combo | 4 |
| Ilość portów SFP/SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 12 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 440 x 210 x 44 mm |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 0,5 MB |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |