Producenci
Switch D-Link DGS-1210-24 (2x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 16,94 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Emisja ciepła | 82,23 BTU/h |
| Sieć | |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.3ab |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 Cat5e |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 992594 h |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów SFP Combo | 4 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,5 MB |
| Prędkość przekazywania | 41,7 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące