Producenci
Switch D-Link DGS-1210-52MP (48x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga netto kartonu dostawczego | 17,1 kg |
| Wysokość palety (morze) | 192,9 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Ilość na palecie (powietrze) | 24 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 59,8 cm |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 31,5 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 12 szt. |
| Wysokość palety (powietrze) | 133,1 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Waga brutto kartonu dostawczego | 18,4 kg |
| Długość kartonu do wysyłki | 57,4 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 18 szt. |
| Produkty na palecie (morze) | 36 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 356,6 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 245,9 kg |
| Konstrukcja | |
| Bezpieczeństwo | cUL, CE LVD |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 483,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 5,78 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 1648,23 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 1000BASE-T 10GBASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3ab |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 318,616 h |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 149 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,54 kg |
| Szerokość opakowania | 558 mm |
| Głębokość opakowania | 568 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Ilość portów SFP/SFP+ | 4 |
| Przesyłanie danych | |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 104 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące