Producenci
Switch D-Link GO-SW-16G/E (16x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 15,6 kg |
| Waga netto kartonu dostawczego | 15 kg |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety (powietrze) | 491,5 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 10 szt. |
| Wysokość palety (morze) | 2,06 m |
| Długość kartonu do wysyłki | 56,9 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 30 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 30 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 38,4 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 300 szt. |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Ilość na palecie (powietrze) | 300 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 491,5 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 34 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 2,06 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy (max) | 11,7 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 870 g |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 39,92 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Półdupleks | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.1p IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3 IEEE 802.3u |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 10BASE-T 100BASE-TX |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 305171 h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,45 kg |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 328 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,512 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Liczba kolejek | 8 |
| Prędkość przekazywania | 23,81 Mpps |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |