Producenci
Switch D-Link GO-SW-5E/E (5x 10/100Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 23 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 8 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 35 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 51,5 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 50 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 405,2 kg |
| Wysokość palety (morze) | 197,5 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 48 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 48 szt. |
| Wysokość palety (powietrze) | 197,5 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 2400 szt. |
| Ilość na palecie (powietrze) | 2400 szt. |
| Waga brutto palety (powietrze) | 405,2 kg |
| Waga netto kartonu dostawczego | 7,5 kg |
| Konstrukcja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 21,7 mm |
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Głębokość produktu | 47,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.3az |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 98 mm |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |