Producenci
Switch D-Link GO-SW-5G/E (5x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Pobór mocy | 2,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 105 g |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.3x IEEE 802.3 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 815700 godz |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,125 MB |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |