Producenci
Switch D-Link GO-SW-8E/E (8x 10/100Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość kartonu do wysyłki | 54,3 cm |
| Waga brutto palety (powietrze) | 333,7 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 21,1 cm |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość palety (morze) | 188,5 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 188,5 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 6,28 kg |
| Produkty na palecie (morze) | 1000 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 333,7 kg |
| Waga netto kartonu dostawczego | 3,82 kg |
| Ilość na palecie (powietrze) | 1000 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 35 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 20 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 50 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 50 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Konstrukcja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 23,8 mm |
| Szerokość produktu | 141,5 mm |
| Głębokość produktu | 78,5 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3x IEEE 802.3 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 282,8 g |
| Szerokość opakowania | 104 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |