Producenci
Switch DS-3WAP521-SI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 5 GHz | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.3at IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.3af IEEE 802.11ac |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Liczba użytkowników | 125 użyt. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | W ścianie |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Ochrona | |
| Ilość wsparć SSID | 8 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WPA2-PSK |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
Gwarancja 24 miesiące