Producenci
Switch KVM Edimax EK-UAK4 4xUSB z kablami, audio i mic
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 191 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Przepustowość wideo | 350 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Liczba komputerów | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 96 x 61 x 24 mm |
Gwarancja 24 miesiące