Producenci
Switch LAN Shelly - gniazdko - 5 portów - 10/100 Mbit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ wskaźnika | LED |
| Ilość modułów | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ instalacji | Szyna DIN |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Model | Mądry przełącznik |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 87 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące