Producenci
Switch Mercusys MS106LP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 44,8 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Pobór mocy | 1,87 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 99,8 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Emisja ciepła | 152,32 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3at |
| Dublowanie portów | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 40 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 36 miesięcy