Producenci
Switch PLANET XGS-6350-12X8TR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 55 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 442,5 mm |
| Waga produktu | 4,18 kg |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 SSH |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping DHCP client DHCP server |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Typ uwierzytelniania | AAA |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Emisja ciepła | 187,66 BTU/h |
| Sieć | |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 1000BASE-T 100BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1s IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad IEEE 802.1x IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.1Q IEEE 802.3 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Protocol-based VLAN Tagged VLAN IP subnet–based VLAN Stacked VLAN |
| Agregator połączenia | Tak |
| Pozycja routingu | 128 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Telnet | Tak |
| Protokoły | |
| Router Virtual Redundancy Protocol (VRRP) | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP OSPF |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 8 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 12 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 256 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Przepustowość | 180 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | MLD v1/v2 |
| Funkcje multiemisji | Równoważenie obciążenia portów multiemisji |
| Światłowód | |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 10GBASE-LR 10GBASE-SR 1000BASE-BX 1000BASE-LX 1000BASE-SX |