Producenci
Switch PoE Cisco SG250-08HP-K9-EU (8x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 61,4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 560 g |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS SSH 802.1x RADIUS SSL/TLS |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP server |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 512 |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 209,51 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.3ab IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1p IEEE 802.1D IEEE 802.3z IEEE 802.1s |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10GBASE-T 100BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN Stacked VLAN Voice VLAN |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Liczba VLANs | 255 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 506682 h |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | Dual stack IPv4/IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 16 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Liczba kolejek | 8 |
| Prędkość przekazywania | 11,9 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 45 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |