Producenci
Switch PoE Cisco SG550X-24MP-K9-EU (24x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 5,33 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS SSL/TLS 802.1x RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet Guest VLAN Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 1607,8 BTU/godz |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.1D IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1Q IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1ab IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.1s IEEE 802.3ab IEEE 802.3an |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Stacked VLAN Protocol-based VLAN Tagged VLAN Port-based VLAN Private VLAN |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 178798 godz |
| Tryb usypiania | Tak |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Przepustowość | 95,23 Mpps |
| Liczba kolejek | 8 |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 382 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |