Producenci
Switch PoE Cisco SG550X-24P-K9-EU (24x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4,72 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS SSH 802.1x RADIUS SSL/TLS |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 918,55 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.3at IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.1x IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.1ab IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1s |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Protocol-based VLAN Stacked VLAN Tagged VLAN Port-based VLAN |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 1000BASE-T 100BASE-TX |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Tryb usypiania | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 299949 h |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, RMON1, RMON2, RMON3, RMON9, Telnet, SNMPv3, SNMPv2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wydajność | 95,23 Gbit/s |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 195 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |