Producenci
Switch PoE Cisco SG550X-48MP-K9-EU (48x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Układ | 1U |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 893,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 6,69 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS SSL/TLS 802.1x RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Nie |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 3047,38 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1Q IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1s IEEE 802.3ab IEEE 802.3an |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Stacked VLAN Port-based VLAN Tagged VLAN Private VLAN |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat5 Cat6a |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 163264 h |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, RMON1, RMON2, RMON3, RMON9, Telnet, SNMPv3, SNMPv2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Liczba tras statycznych | 7000 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Prędkość przekazywania | 130,94 Mpps |
| Liczba kolejek | 8 |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 740 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 60 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |