Producenci
Switch PoE Hilook by Hikvision SW-10-POE 10-portowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Prąd wejściowy | 1.35 A |
| Napięcie wejściowe DC | 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 103,4 mm |
| Szerokość produktu | 217,6 mm |
| Wysokość produktu | 27,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 2 |
| PoE Port | 8*10/100Mbps |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 5,6 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 4,1664 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące