Producenci
Switch TP-LINK TL-SG1218MP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 286,64 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 977,44 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.1p IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1Q IEEE 802.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 Cat6 Cat3 Cat5e Cat4 |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,05 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 528 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 18 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 18 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 36 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Prędkość przekazywania | 26,78 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 250 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 16 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy