Producenci
Switch Ubiquiti EdgePoint S16 18p PoE ( Passive: 16;) 284W Managed Gigabit/10G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Link Zasilanie PoE Działanie Prędkość |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 88,8 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Głębokość produktu | 382,7 mm |
| Szerokość produktu | 326,6 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj wytycznych dotyczących bezpieczeństwa prądu elektrycznego. Upewnij się, że wentylacja urządzenia nie jest blokowana. Unikaj kontaktu urządzenia z cieczą. |
Gwarancja 24 miesiące