Producenci
Switch Ubiquiti Enterprise Campus Aggregation Managed 48p 25G 6p 100G (ECS-Aggregation)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Pobór mocy (max) | 340 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,9 kg |
| Głębokość produktu | 496 mm |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP guarding DHCP snooping |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Ilość portów SFP28 | 48 |
| Ilość portów QSFP28 | 6 |
| Przesyłanie danych | |
| Wydajność | 1800 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 2300 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 3600 Gbit/s |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące