Producenci
Switch Ubiquiti USW-Flex-2.5G-8-PoE | 8x 2.5GbE RJ45, 1x 10GbE SFP+, 196W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Diody LED | Link Zasilanie Działanie Status PoE |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Układ | Montaż na biurku/ścianie |
| Kolor produktu | Biały |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Pobór mocy (max) | 17 W |
| Źródło zasilania | AC/DC/PoE |
| Prąd wejściowy | 3.9 A |
| Napięcie wejściowe DC | 54 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Waga produktu | 567 g |
| Szerokość produktu | 212,9 mm |
| Głębokość produktu | 99,4 mm |
| Ochrona | |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 1 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 8 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 1 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 60 Gbit/s |
| Wydajność | 30 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 44,64 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 196 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15,4 W |
| Power over Ethernet | 57 V |
| Ilość portów Power over Ethernet 4PPoE (PoE++) | 1 |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące