Producenci
Switch Ubiquiti UniFi Flex Mini 5p Managed Gigabit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Link Status Działanie Prędkość |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 2,5 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 21,2 mm |
| Głębokość produktu | 70,2 mm |
| Szerokość produktu | 107,2 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Limit prędkości | Tak |
| Kontrola przepływu | Tak |
| Kontrola burzy transmisyjnej | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Izolacja Portów | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Dedykowana aplikacja | UniFi |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 7,44 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługa PoE+ | Tak |
| Ilość portów 1 Gb Ethernet (PoE) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj wytycznych dotyczących bezpieczeństwa prądu elektrycznego. Upewnij się, że wentylacja urządzenia nie jest blokowana. Unikaj kontaktu urządzenia z cieczą. |
Gwarancja 24 miesiące