Producenci
Switch Ubiquiti UniFi Mission Critical 9p PoE ( PoE+: 4; PoE++: 4;) Managed Gigabit (USW-Mission-Critical-EU)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Diody LED | Tak |
| Układ | 1U |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 48 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 240 W |
| Prąd wejściowy | 4.4 A |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 9 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 26,78 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 18 Gbit/s |
| Wydajność | 9 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Power over Ethernet | 57 V |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Ilość portów Power over Ethernet 4PPoE (PoE++) | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj wytycznych dotyczących bezpieczeństwa prądu elektrycznego. Upewnij się, że wentylacja urządzenia nie jest blokowana. Unikaj kontaktu urządzenia z cieczą. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące