Producenci
Switch Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE 52p PoE ( PoE+: 32; PoE++: 16;) Managed Gigabit/Multigigabit/10G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ wyświetlacza | LCM |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Diody LED | Sieć Link Status Prędkość |
| Materiał obudowy | Stal |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Zasilanie |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 4 |
| Złącze zasilania | AC/DC |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 32 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 16 |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 4 |
| Przesyłanie danych | |
| Wydajność | 112 Gbit/s |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 224 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15,4 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Power over Ethernet | 57 V |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 720 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 16 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 16 |
| Ilość portów Power over Ethernet 4PPoE (PoE++) | 16 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z cieczą. Przestrzegaj wytycznych dotyczących bezpieczeństwa prądu elektrycznego. Upewnij się, że wentylacja urządzenia nie jest blokowana. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Industry Canada (IC) CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące