Producenci
Switch niezarządzalny Edimax ES-1008PH V2 8x10/100 Mbps 4xPoE+ 70W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Link Zasilanie Działanie PoE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 215,5 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Waga produktu | 889,5 g |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 10BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1p |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar bufora | 56 KB |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,6 Gbit/s |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 70 W |
| Obsługa PoE | Tak |
Gwarancja 24 miesiące