Producenci
Switch niezarządzalny Edimax GS-1008PHE V2 8x100/1000 4xPoE+ 60W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Obsługa 10G | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Przesyłanie danych | |
| Pamięci bufora pakietów | 0,128 MB |
| Przepustowość | 1488 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 16 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
Gwarancja 24 miesiące