Producenci
Switch niezarządzalny Zyxel ES-108A v3 8x 10/100 Mbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 1,52 W |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 304 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3az |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Wydajność | |
| Rozmiar bufora | 56 KB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 477,5 g |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość opakowania | 161 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,6 Gbit/s |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy