Producenci
Switch sieciowy CATALYST 1300 8-PORT 10GE/8-PORT SFP+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,68 kg |
| Głębokość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Ochrona | |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 HTTPS SNMP SNMPv3 SSH SSH-2 |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| IGMP snooping | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Proxy IGMP | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server DHCP relay DHCP auto-config DHCP snooping |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Voice VLAN |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s IEEE 802.1Q IEEE 802.3 IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1x IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ad |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 103,7 mm |
| Głębokość opakowania | 402,3 mm |
| Szerokość opakowania | 355,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,56 kg |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 SNMP IPv6 SSH ICMPv6 IPv6 TFTP IPv6 Telnet |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 8 |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 8 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba kolejek | 8 |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 320 Gbit/s |
| Trasa statyczna | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące