Producenci
Switch zarządzalny Cisco Catalyst SG550X-48P-K9-EU 48x10/100/1000 2x10G Combo 2xSFP+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 494,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,82 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS SSL/TLS 802.1x RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 1686,62 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1s IEEE 802.3ab IEEE 802.1ab IEEE 802.1w IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.3an |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a Cat5 Cat5e |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN Stacked VLAN Tagged VLAN Private VLAN |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 159129 h |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny Seryjny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, RMON1, RMON2, RMON3, RMON9, Telnet, SNMPv3, SNMPv2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Liczba tras statycznych | 7000 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Prędkość przekazywania | 130,94 Mpps |
| Ilość interfejsów IP | 256 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 382 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 60 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy