Producenci
Sygnalizator Satel SP-4006 R wewnętrzny, Czerwony, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Alarm świetlny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Możliwe umieszczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały Czerwony |
| Klasa środowiskowa | III |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Prąd awaryjny | 40 mA |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Zużycie energii | 400 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 148 x 64 x 254 mm |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 55 °C |
Gwarancja 24 miesiące