Producenci
Symbol - Motorola Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 1D/USB/baza/kabel LI4278-TRWU0100ZER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 224 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB RS-485 RS-232 |
| Wersja Bluetooth | 2.1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Czas pracy | 4320 min |
| Skanowanie | |
| Poziomy światła (bezpośrednie światło słoneczne) | 0 - 108000 lx |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Długość fali | 617 nm |
| tempo czytania (max) | 547 odczytów/s |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy