Producenci
Symbol - Motorola Czytnik kodów kreskowych 1D/USB/podstawka/kabel LI2208-SR7U2100SGW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Skanowanie | |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-13 Code 128 JAN EAN-8 Code 93 Code 11 Code 39 |
| tempo czytania (max) | 547 odczytów/s |
| Długość fali | 617 nm |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
Gwarancja 60 miesięcy