Producenci
Symbol - Motorola Czytnik kodów kreskowych 1D/USB/podstawka/kabel LS2208-SR20007R-UR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zużycie energii | 130 mA |
| Rodzaj zasilania | USB DC |
| Napięcie | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Częstotliwość (MHz) | 0.05 Mhz |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt/podstawka | Tak |
| Skanowanie | |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | Code 128 GS1-128 (UCC/EAN-128) U.P.C. GS1 DataBar Omnidirectional GS1 DataBar Expanded MSI Codabar Code 93 Code 11 Interleaved 2 of 5 Code 39 |
| Kąt odchylenia odczytu | -60 - 60° |
| tempo czytania (max) | 100 odczytów/s |
| Regulowany kąt odczytu | -30 - 30° |
| Typ przetwornika obrazu | Laser |
| Typ skanera | 1D |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Odległość na jaką pracuje | 76 cm |
| Długość fali | 650 nm |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Nieobsługiwany |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy