Producenci
Symbol - Motorola LS2208 - 7AZR0100ER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie | 5 V |
| Zużycie energii | 130 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 146 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | RS-232 |
| Skanowanie | |
| tempo czytania (max) | 100 odczytów/s |
| Kąt odchylenia odczytu | -60 - 60° |
| Typ przetwornika obrazu | Laser |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Długość fali | 650 nm |
| Regulowany kąt odczytu | -30 - 30° |