Producenci
Symmetra PX Battery Unit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Pojemność baterii | 672 VAh |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 999,9 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 864 mm |
| Szerokość opakowania | 203 mm |
| Wysokość opakowania | 229 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy