Producenci
Synology 4GB DDR3L non-ECC Unbuffered SODIMM (DS620slim, DS918+, DS718+, DS418play, DS218+) D3NS1866L-4G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 1866 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor produktu | Zielony |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy