Producenci
Synology 8GB DDR4 ECC Unbuffered DIMM (FS2500, RS2423RP+, RS2423+) D4EU01-8G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. Przechowuj w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy