Producenci
Synology Camera TC500, Turret, 5 MP, 2.8 mm, H.264/H.265, MicroSD (up to 128 GB), White, IP67
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit |
| Układ | Wieżyczka |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 4,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 9,7 cm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 387 g |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 110° |
| Szybkość migawki | 1/16000s~1/30 |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 132° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące