Producenci
System Mesh Asus AiMesh AX6100 WiFi 6 (RT-AX92U 2-pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 1,75 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 651 g |
| Wysokość produktu | 52,6 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise WPA2-Enterprise WPA-PSK WPA2-PSK WPS |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 50 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax IEEE 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Modulacja | 256-QAM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 6071 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 160 Mhz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Ilość anten | 6 |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |